KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15482143
nr 1548 2143
Akvarell
Daga Wennerström, Signerad, "främling", 73x52 cm, yttermått inklusive ram: 86x65 cm
måndag 19 juni 2023
kl 20:24:18
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer